Skelbimų portalas DAIKTINGAS.LT padeda sutaupyti laiko, energijos ir pinigų. Internetiniai skelbimai palengvina paslaugų ar prekių pirkimo / pardavimo procesus. Be vargo parduosite ar įsigysite aukščiausios kokybės prekių tiesiai iš pardavėjų. Įprasta vieno skelbimo kaina – 3 eurai.  Patogus atsiskaitymo būdas leidžia greitai užsisakyti norimą paslaugą.

Specialūs pasiūlymai klientams, nuolat besinaudojantiems mūsų paslaugomis

Pastoviems klientams siūlome užsisakyti paslaugų planus. Klientai gali sutaupyti, į mūsų portalą įkėlę bent dešimt skelbimų per mėnesį. Tereikia užsisakyti paslaugų paketus, ir galėsite džiaugtis puikiomis kainomis.

Privatiems klientams skirtas planas leidžia įkelti dešimt skelbimų per mėnesį. Plano kaina – 25 eurai. Internetiniai skelbimai bus matomi mėnesį laiko. Į paketo kainą įeina ne tik mokami skelbimai, bet ir skelbimų tikrinimas ir specialistų patarimai.

 

Smulkiajam verslui skirtas pasiūlymas – iki 50 skelbimų per mėnesį. Plano kaina – 125 eurai. Jūsų internetiniai skelbimai bus matomi mėnesį laiko. Į paketo kainą įskaičiuoti ne tik mokami skelbimai, bet ir specialistų konsultacijos, skelbimų tikrinimas.

 

Vidutiniam verslui siūlomas 225 eurų planas, leidžiantis įkelti iki 100 skelbimų per mėnesį. Mūsų  skelbimų portalas garantuoja, kad mokami skelbimai bus matomi vartotojams vieną mėnesį. Užsisakius šį paslaugų paketą – skelbimų tikrinimas, profesionalų konsultacijos ir masinio skelbimų importavimo paslauga.

 

Specialus pasiūlymas taikomas ir stambiajam verslui. 400 eurų planas apima tokias paslaugas, kaip skelbimų patikrinimas, specialistų konsultacijos, masinis skelbimų importavimas. Šie mokami skelbimai priskiriami prie išskirtinės kategorijos, o klientams suteikiamas „Trusted“ vartotojo statusas. Per mėnesį galima įkelti iki 200 skelbimų, kurie bus matomi portale vieną mėnesį.

 

Mokami skelbimai internete yra aukštai reitinguojami, todėl juos bus lengva rasti paieškos sistemose. Patikimas skelbimų portalas skelbia tik patikrintą turinį – taip pavyksta išvengti pasikartojančių, klaidinančių, neleistinų skelbimų. Populiarus skelbimų portalas užtikrina, kad jūsų skelbimas bus pamatytas. Verslo planai suteikia klientams įvairių privilegijų, o mokami skelbimai kainuoja mažiau. Profesionalų konsultacijos apima ne tik su skelbimais, bet ir su pardavimu susijusią informaciją (pirkimo / pardavimo sutarčių šablonai, siuntų tarnybos ir pan.).

 

Jeigu abejojate, kuris planas jums tiktų labiausiai, susisiekite su mumis. Mūsų atsakinga profesionalų komanda patars visais rūpimais klausimais ir padės išsirinkti tinkamiausią planą. Pasirinkus bet kurį planą, jums bus prieinamos visos paslaugų ir prekių kategorijos: baldų skelbimai, rūbų skelbimai, namų apyvokos prekių skelbimai, kompiuterinės technikos skelbimai, verslo skelbimai, grožio prekių skelbimai, kosmetikos skelbimai, antikvariato skelbimai, ekologiškų prekių skelbimai ir t. t.