Daiktingas

Tai vieta parduoti bei įsigyti aukščiausios kokybės prekes ir paslaugas be jokio antkainio. Svetainėje DAIKTINGAS.LT rasite daugybę kategorijų, tarp kurių – buities prekių skelbimai, drabužių skelbimai, buitinės technikos skelbimai, antikvariato skelbimai, baldų skelbimai, meno kūrinių skelbimai ir kt. Įkelti skelbimą ir nuotraukas į mūsų platformą galėsite per vos kelias minutes. Mes itin rūpinamės turinio kokybe ir patikimumu, todėl visi prekių ir paslaugų skelbimai tikrinami administratoriaus. Mums svarbu tobulėti, todėl nuolat priimame inovatyvius, Jūsų poreikius tenkinančius sprendimus, nesvarbu, kuriai vartotojų grupei priklausytumėte. Jūsų patogumui teikiame profesionalias konsultacijas ir kitas susijusias paslaugas.

Kaip išvengti apgavysčių internete

Prieš atlikdami bet kokius sandorius įsitikinkite, kad potencialus pirkėjas / pardavėjas yra patikimas. Jeigu tai juridinis asmuo, patikrinkite, ar tokia įmonė iš tiesų egzistuoja. Tai nesunkiai galima padaryti Registrų centro interneto svetainėje. Patikimumą rodo ir platformoje naudojamas ženkliukas „Trusted“, kuris paprastai suteikiamas ilgalaikiams mūsų klientams. Taip pat nepamirškite sudaryti atitinkamų sandorio sutarčių – pardavimo, pirkimo, paslaugų teikimo, nuomos.

Kaip tapti registruotu vartotoju

Registruotu vartotoju tapti išties paprasta. Jums tereikia atsidaryti registracijos formą, užpildyti reikiamus laukelius ir išsaugoti pateiktą informaciją. Netrukus į jūsų el. pašto dėžutę atkeliaus patvirtinimo laiškas. Sekite tolesnius nurodymus.

Kokie registruoto vartotojo privalumai?

Galite lengvai koreguoti savo skelbimus, sekti skelbimų galiojimo laiką, gauti asmenines žinutes, įvairius priminimus, keisti vartotojo duomenis, užsakyti vieną ar kitą paslaugų planą, dar lengviau atsiskaityti jums patogiu būdu.

Ką gaunu už vienkartinį mokestį ir paketą

Sumokėję vienkartinį 3 eurų mokestį, galėsite įkelti skelbimą, kuris bus matomas vartotojams mėnesį laiko. Įsigiję kurį nors paslaugų paketą, priklausomai nuo įsigytos mokamos skelbimų paslaugos galėsite atitinkamai įkelti 10, 50, 100 ar 200 skelbimų ir gauti papildomų paslaugų, tokių kaip skelbimų patikrinimas, profesionalų patarimai, masinis skelbimų importavimas, specialaus statuso suteikimas ir pan. Daugiau informacijos Jūsų