Daiktingas. Tai: kokybė. patrauklumas. svajonė.

Inovatyvi pirkimo ir pardavimo platforma, sukurta būtent Jums.

Mūsų skelbimų portalas – tai vieta parduoti bei įsigyti aukščiausios kokybės prekes ir paslaugas be jokio antkainio. Pirmoji interaktyvi platforma Baltijos šalyse sukurta atsižvelgiant į Jūsų – pardavėjų, pirkėjų, privačių ir verslo klientų – poreikius. Skelbimų portalas DAIKTINGAS.LT skirtas Lietuvos ir Europos rinkai.

Svetainėje DAIKTINGAS.LT rasite daugybę kategorijų, tarp kurių – buities prekių skelbimai, drabužių skelbimai, buitinės technikos skelbimai, antikvariato skelbimai, baldų skelbimai, meno kūrinių skelbimai ir kt. Įkelti skelbimą ir nuotraukas į mūsų platformą galėsite per vos kelias minutes. Mes itin rūpinamės turinio kokybe ir patikimumu, todėl visi prekių ir paslaugų skelbimai tikrinami administratoriaus.

Skelbimų portalas DAIKTINGAS.LT vadovaujasi aplinkai draugišku požiūriu. Mes išgirdome klientų poreikį atsakingai vartoti, todėl mūsų prekybos platformoje rasite itin kokybiškų, ekologiškų, rankų darbo produktų.

Mums svarbu tobulėti, todėl nuolat priimame inovatyvius, Jūsų poreikius tenkinančius sprendimus, nesvarbu, kuriai vartotojų grupei priklausytumėte. Jūsų patogumui teikiame profesionalias konsultacijas ir kitas susijusias paslaugas.

Mūsų vizija

Inovatyvi, interaktyvi prekybos platforma, kuri ne tik skatintų atsakingą vartojimą, padėtų lengvai parduoti bei įsigyti išskirtinių prekių, mažintų antkainius, bet ir prisidėtų prie socialiai atsakingo verslo vystymo.Didžiausią dėmesį skiriame premium kokybės prekėms, nesvarbu, ar tai būtų baldai, drabužiai, buitinė technika, papuošalai, laisvalaikio prekės ar kt. Svarbiausia, kad paslauga ar produktas būtų išskirtinis, kokybiškas, originalus ar turėtų aukštą pridėtinę vertę.Siekiame užtikrinti kuo didesnę įvairovę, todėl mūsų skelbimų portalas apima tokias kategorijas, kaip nauji ir naudoti daiktai, gamyklinė produkcija ir antikvariniai daiktai, autoriniai bei meno kūriniai iš pirmų rankų.

Mūsų komanda